ג.ג מערכות מיגון

מוצרים

מיגוניות

מיגוניות (מבנים יבילים ממוגנים)

מיגונית היא מרחב מוגן שנמצא לרוב בשטחים ציבוריים ומיועד עבור מיגון בתים, משרדים וארגונים ציבוריים. תפקידו של מרחב מוגן זה הוא לספק את ההגנה בפני תקיפות מהאוויר או באמצעות כלים שונים, במקרים בהם זמן ההתרעה קצר מכדי לאפשר גישה אל המקלט.

 

מיגונית מוצבת בשטחים ציבוריים, וברוב המקרים, סמוך לבניינים ישנים, אשר נבנו לפני שנות ה-,90 ללא חדר ממ"ד מתוקף החוק. מיגונית מהווה פיתרון טוב ויעיל עבור אלו שמצד אחד רוצים להיות מוגנים עם הגנה מספקת ומצד שני אין להם את האפשרות הכלכלית לממן חדרי מרחב מוגן דירתי (ממ"ד) או חדר מיגון דירתי (חמ"ד). בנוסף, מאחר והמיגונית נמצאת בחוץ, היא מותאמת בעיקר עבור אלו הנמצאים בקרבת מקום ובעת הישמע האזעקה יכולים מיד לרוץ אליה.

 

המיגוניות נבנות במידות קטנות יותר מאשר חדרי ביטחון תקניים, וכתוצאה מכך, המשקל שלהן קטן יותר. בכך, ניתן להוביל אותן בקלות רבה יותר מאשר הובלה של ממ"ד נייד. הן בנויות על פי ההוראות המחמירות של פיקוד העורף ומכון התקנים ומהוות פיתרון מושלם במחיר סביר ביחס לפתרונות המיגון האחרים.

 

חברת ג.ג מייעצת, מתכננת ומייצרת מיגוניות - יחידות מיגון יבילות למגזר הפרטי והמוסדי במידות המתאימות ובהתאם לדרישותיו ולצרכיו של הלקוח. בנוסף, מציעה חברת ג.ג מגוון של פתרונות מיגון מתקדמים נוספים כמו בניית ממ"ד, חמ"ד - חדר מיגון דירתי שנרשם כפטנט עולמי, מוצרי מיגון לחלונות ודלתות ומעכבי בעירה. פתרונות המיגון המתקדמים של חברת ג.ג מיוצרים בתיאום מלא עם מערכת הביטחון וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. 

 

    כל הזכויות שמורות לג.ג. מערכות מיגון © מיגון לבית
    STGBEAUTIFUL WEB
    TECHNOLOGY
    שיווק באינטרנט